skylandhome
اشتراک خبرنامه
 
 
 

فروش آپارتمان لوکس 1 خواب در استانبول

سالن ورزشی : دارای سالن ورزشی
پارکینگ سرپوشیده : دارای پارکینگ سرپوشیده
پارکینگ روباز : دارای پارکینگ روباز
سونا : دارای سونا
نگهبانی 24/7 : نگهبانی 24 ساعته
استخر : دارای استخر
حمام ترکی : حمام ترکی
آماده تحویل : ملک خالی است
در مجتمع : ملک داخل مجتمع واقع شده است
تاریخ : 15/02/2020
 
مساحت : 95
سن بنا : 0
ودیعه : 0
تعداد کل طبقات : 10
طبقه واحد : 8
سیستم گرمایشی : مرکزی
تعداد سالن : 1
آسانسور : دارای آسانسور
بالکن : دارای بالکن
دوبلکس : دوبلکس نیست
مبله : ملک مبله نیست
 
مشاهده همه موارد

مرور مختصر

شماره رفرنس : 1049
قیمت : 671,000 TL
نوع ملک : آپارتمان
کشور / شهر : ترکیه ، استانبول - بیلیکدوزو
تعداد حمام : 1
تعداد اتاق خواب : 1

توضیحات

دسترسی ها

این آپارتمان در برجی مدرن و نوساز و در یکی از بهترین لوکیشن های منطقه غرب استانبول قرار  گرفته است. این مجتمع آپارتمانی لوکس در فاصله 50 متری اتوبان E5 استانبول قرار گرفته است و تا ایستگاه متروبوس 2 دقیقه فاصله پیاده روی دارد. این مجتمع از سه طرف به خیابانهای اصلی مشرف است و دید کامل به منطقه داشته و آفتابگیری عالی دارد. دسترسی مجتمع به دریا، مراکز خرید معتبر بسیار ساده بوده و حداکثر 5 دقیقه با مرکز خرید مارمارا پارک فاصله دارد. از طرف دیگر در مجاورت این مجتمع مجلل یک مرکز خرید 5 طبقه قرار گرفته است و همچنین این مجتمع کنار یکی از بیمارستانهای فوق تخصصی بنا شده است.

محوطه اصلی و محله

محوطه اصلی این مجتمع دارای استخر روباز مراکز خرید اختصاصی مجتمع و فضای مناسب برای خانواده است. 

ویژگی های آپارتمان

این آپارتمان مجهز به همه امکانات رفاهی و تفریجی و دارای مدرنترین امکانات روز دنیاست. این آپارتمان از سیستم خانه هوشمند برخوردار است و کلیه امکانات تفریحی از جمله سالنهای ورزشی، استخرهای سرپوشیده، سونا و سایر امکانات روز یک آپارتمان مدرن و زندگی لوکس را در خود جای داده است. این مجتمع از نگهبانی، لابی پذیرایی از میهمان، پارکینگ سرپوشیده 3 طبقه، پارکینگ روباز در محوطه اختصاصی و دهها امکان دیگر را شامل میشود. واحد 1 خواب موجود در این پروژه از واحدهای دارای تراس بوده و بیشتر واحدهای 1 خواب آن فروخته شده است. این پروژه از 3 بلوک مجزا که هر کدام در 10 طبقه ساخته شده اند تشکیل شده و با لوازم آشپزخانه کامل تحویل شما خواهد شد. درصورت تمایل شما، کارشناسان ما قادر به دیزاین دکوراسیون داخلی مطابق سلیقه شما هستند و میتوانند با مناسبترین قیمت و بهترین کیفیت، آپارتمان شما را بصورت مبله و آماده زندگی به شما تحویل دهند. 2 بلوک از 3 بلوک این پروژه آماده بوده و ظرف 6 ماه آینده تحویل شما خواهند شد و یکی از بلوکها پس از 1 سال تحویل داده میشود. سند آپارتمان آماده انتقال رسمی است و امکان خرید این آپارتمان با 50% پرداخت وجود دارد.

توجه لوکیشن مربوط به دفتر گروه میباشد و ویدیوی آن مربوط به یک واحد نمونه در این برج است و میتوانیم واحد شما را عینا تجهیز و تحویل شما بدهیم.

 

با خرید این آپارتمان، اقامت دائم ترکیه را دریافت خواهید کرد

با ما مطمئن سرمایه گذاری کنید

موقعیت ملک روی نقشه