skylandhome
اشتراک خبرنامه

ویدیو        چاپ

ویدیوهای خبری و گردشگری ترکیه

 

امینونو یکی از پر رفت و آمدترین بخشهای توریستی شهر زیبای استانبول است. این ناحیه شاهراه دریایی استانبول محسوب شده و عمده سفرهای دریایی از استانبول به مقاصد دیگر از اینجا انجام میشود. پیشنهاد میکنیم در سفر به استانبول حتما از اینجا دیدن فرمائید.


شهر زیبای دوزجه در ترکیه یکی از جاذبه های گردشگری طبیعی با آب و هوایی بینظیر و رودهای زیباست. این شهر با نزدیکی به طبیعت زیبا میتواند خاطره ای دلنشین از سفر به طبیعت و لذت بردن از سادگی ها باشد.


شهر زیبای آنتالیا با سواحل آبی و دریایی بینظیر و هتل های فرآوان با استانداردهای بالا، یکی از جاذبه های گردشگری کشور ترکیه است. زیبائیهای آنتالیا فقط شامل سواحل و رودهای آن نیست بلکه برخلاف تصور بسیاری از مسافران، این شهر دارای قدمت تاریخی و جاذبه های باستانی است.


شهر زیبا و سردسیر قارص در ترکیه


شهر زیبای کوجائلی


شهر زیبا و تاریخی آغری ترکیه


معرفی شهر زیبای ترابازون در قلب دریای سیاه با تاریخ، تمدن و فرهنگی بینظیر و طبیعتی فوق العاده که زیباییهای بینظیر آن شما را محصور خواهد کرد.


چطوری اقامت ترکیه رو بگیریم؟ شهروندی ترکیه رو چطوری میشه گرفت؟ پاسخ سئوالات شما به نحوه اخذ اقامت ترکیه و شهروندی ترکیه


شهر زیبای بولو در ترکیه دارای دیدنیهای باستانی و سازه های قدیمی است یکی از زیباترین پارکهای طبیعی و جنگلی را در خود جای داده است. این شهر دارای خانه های سنگی زیبایی است که تاریخ آن به سالها قبل از میلاد مسیح میرسد.


چطوری میتونم تو ترکیه بیزینس داشته باشم؟ شرایط کار کردن تو ترکیه چیه و چطوری میتونم تو ترکیه پول دربیارم؟ تو این ویدیو در رابطه با جواب این سوالات با شما صحبت میکنم


جاذبه های گردشگری و زیبائیهای فرهنگی، تاریخی و طبیعی شهر بورسا در ترکیه را بیشتر بشناسید.


ریزه، یک شهر ساحلی واقع در شرق دریای سیاه است. مهمترین ویژگی این شهر طبیعت سرسبز آن است.


آرشیو خبرها     بانک اطلاعاتی املاک